Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Jak powstają obrączki

Złoty Skorpion produkuje obrączki najwyższej jakości w oparciu o najnowocześniejsze technologie. Używamy specjalnie wyselekcjonowanych surowców i najlepszych narzędzi, by Wasze obrączki lśniły jak żadne inne. Produkcja obrączek jest procesem skomplikowanym i wymagającym niezwykłej dbałości o jakość na każdym etapie. W firmie Złoty Skorpion troszczymy się o każdą obrączkę indywidualnie, każdego dnia rozwijając i ulepszając technologię produkcji i metody zarządzania.

Na samym początku jest czyste złoto, które jest zbyt miękkie by stać się obrączką. Dodajemy specjalną hipoalergiczną mieszankę poprawiającą walory użytkowe, w ten sposób powstaje stop, a z niego rura.

Rurę tniemy na krążki. Jeżeli obrączka jest wielokolorowa – krążki są ze sobą łączone bez użycia lutu – metodą dyfuzji, zwanej sinteringiem.

Przygotowany w ten sposób krążek trafia do walcarki, gdzie nadajemy mu  rozmiar. Ciągle jest zbyt wcześnie, aby nazwać go obrączką. Możemy o niej mówić dopiero po obróbce skrawaniem na najnowocześniejszych tokarkach  CNC.

Diamentowane zdobienia  i oprawę kamieni wykonujemy na specjalistycznych maszynach CNC, gwarantujących nieosiągalną dla ludzkiej ręki precyzję wykonania.

Troszcząc się, by obrączki ślubne  Złoty Skorpion miały duszę – oddajemy je w do rąk mistrzów złotniczych. Idealne wykończenie każdej płaszczyzny, dbałość o każdy szczegół wymaga ludzkiego oka i ręki. Jeżeli zamówią Państwo grawerunek – Wasze obrączki zdobione są techniką laserową.

Umiejętne łączenie najnowszej technologii oraz wiedzy i doświadczenia mistrzów złotniczych pozwala firmie Złoty Skorpion oferować Państwu najwyższej jakości produkt indywidualnie  dopasowany do Waszych oczekiwań

aplikacje mobilne

Pełna oferta biżuterii ślubnej dostępna w aplikacji na iPhone'a i Androida

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014 zlotyskorpion.com