Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Jak kupować obrączki

Tutaj dowiedzą się Państwo czym kierować się podczas wyboru obrączek a także miejsca ich zakupu. Dlaczego czasem nie warto oszczędzać, aby później nie żałować wyboru...

Komfort użytkowania - obrączki nosimy na co dzień. Soczewkowy kształt i anatomicznie wyprofilowane brzegi sprawią, że obrączka Złoty Skorpion jest wygodna jak żadna inna.

Możliwość skomponowania wzoru -każdy z oferty ponad 400 wzorów obrączek Złoty Skorpion mogą Państwo dopasować do swoich oczekiwań zmieniając kolorystykę, zdobienie, rodzaj i oprawę kamieni, a czasem również masę i szerokość. Chcemy by Wasze obrączki były wyjątkowe. Pytajcie sprzedawców w salonach o możliwość dopasowania się do Waszych oczekiwań.

Dopasowanie ceny - w ofercie obrączek ślubnych Złoty Skorpion każdy znajdzie coś dla siebie. Szukający efektownej prezencji i formy wybiorą obrączki z wydatną soczewką, zaś poszukujący korzystnej relacji jakości do ceny mogą wybrać wzór lżejszy lub brylanty zastąpi cyrkoniami.

Bezpieczeństwo - Złoty Skorpion nie oszczędza na bezpieczeństwie swoich Klientów. Oryginalne obrączki ślubne Złoty Skorpion wykonane są ze złota bez historii - zawsze z pierwszego przetopu z użyciem wyłącznie atestowanych dodatków stopowych. 

Trwałość - najnowsze technologie pozwalają nam zaoferować Państwu wyjątkową twardość połączoną z jeszcze lepszą plastycznością obrączek. Oznacza to, że są bardziej odporne na codzienne użytkowanie i jednocześnie łatwiej będzie skorygować ich rozmiar w przyszłości.

Estetyka - wielokolorowe obrączki ślubne Złoty Skorpion łączone są najnowocześniejszą technologią sinteringu. Pozwala ona na tworzenie niedostępnych dotąd wzorów.

Odpowiedzialność - Certyfikat autentyczności dołączony do każdej pary obrączek na ślub z firmy Złoty Skorpion pozwoli Państwu nawet w przypadku zniszczenia obrączek, odtworzyć ich wierną replikę.

Grawerowanie - wyjątkowy grawerunek wykonany najnowocześniejszą technologią laserową pozwala nam na tworzenie na powierzchni i wewnątrz obrączek wszystkiego, co podpowie Wam wyobraźnia. Zapraszamy do kreatywnego zdobienia obrączek ślubnych...

Dostępność - duża i stale rozwijająca się sieć Partnerów Handlowych oraz przystępne terminy realizacji to niewątpliwe atuty obrączek ze Złotego Skorpiona

 

 

 

 

 

 

aplikacje mobilne

Pełna oferta biżuterii ślubnej dostępna w aplikacji na iPhone'a i Androida

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014 zlotyskorpion.com