Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Dlaczego my?

Złoty Skorpion to wiodący producent obrączek ślubnych i pierścionków zaręczynowych. Nasze obrączki mogą Państwo obejrzeć i kupić w sieci kilkuset salonów i sklepów jubilerskich na terenie całego kraju.

 

Najnowsza technologia produkcji oraz doświadczenie i wiedza mistrzów jubilerskich pozwalają nam każdego dnia tworzyć piękną i niepowtarzalną biżuterię.  Unikalne, wykonywane z pasją wzornictwo, dbałość o każdy szczegół oraz ręczne wykończenie, pozwala nam tchnąć duszę w każdy kawałek kruszcu.

Złoty Skorpion jest firmą produkującą biżuterię od początku do końca, w pełnym cyklu produkcyjnym. Doświadczenie w produkcji i zasady etyczne są podstawą filozofii  działania firmy. Naszą dewizą są zaufanie i osobiste podejście do Klientów. Te niezmienne od lat zasady oraz stałe relacje z partnerami biznesowymi są kluczami do sukcesu. Stale poszerzana oferta ponad 400 wzorów obrączek i pierścionków zaręczynowych pozwala nam dopasowywać się do dynamicznie zmieniających wymagań rynku. Niezmiennie dbamy o staranny dobór materiałów i  stale powiększaną różnorodną ofertę.

Zapraszamy do współpracy.

aplikacje mobilne

Pełna oferta biżuterii ślubnej dostępna w aplikacji na iPhone'a i Androida

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014 zlotyskorpion.com